S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Merhabalar. Tüm siparişlerinizi +90 212 514 93 45 (PBX) sabit telefon numaramızı arayarak ya da +90 538 402 29 53 Whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. Yok bu iki yöntem de sizin için değilse söz uçar yazı kalır diyorsanız siz de bizim gibi o zaman siparis@bordoetiket.com mail adresimize siparişiniz hakkında görsel, çalışma ve dokümanları bizimle paylaşarak fiyat alabilir ya da aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Sizinle tanışmak için heyecanla bekliyoruz :)

Minimum sipariş miktarı her etiket türünde farklılık göstermektedir. Örn. Dokuma Etiket için 1.000 adet oluyorken Klips Etiket için 5.000 adettir. Bu miktar makinelerimizin üretim için gerekli miktarlarına göre değişkenlik arz etmektedir. Lütfen talep edeceğiniz etiket türü için bizden +90 212 514 93 45 sabit numaralarımız üzerinden bilgi alınız ya da +90 538 402 29 53 whatsapp üzerinden bilgi almak istediğiniz etiket için yazınız.

Siparişlerinizde işin adetine göre teslim süreci değişkenlik göstermektedir. Örn; min 1.000 adet dokuma siparişiniz için 7-8 iş günü termin sürecimizdir. 100.000 adet ve üzerinde bu süreç 10-15 gün arası değişkenlik göstermektedir. Termin sürecini etkileyen faktörler de mevcuttur, örn; makine arızası ya da salgın gibi aksaklıklar çalışma sürelerimizi etkilediği gibi siparişinizin termin sürecini de doğrudan etkilemektedir. Fakat şu iyi bilinmelidir ki; BORDO ETİKET ailesi olarak tüm müşterilerimize sipariş aldıktan sonra en kısa süreçte işlerini teslime etmek için tüm gayretimizle aşk ile çalışmaktayız.

  • Sipariş, onaylandıktan sonraki en uygun süre içinde kargoya teslim edilir. (Teslim süresi işin menşeine ve sipariş miktarına göre değişkenlik gösterebilir)


  • Üretimden kaynaklanan (+/-) %10'luk miktar değişimi faturaya yansıtılacaktır.


  • Tüm sevkiyatlarda nakliye masrafları müşteriye aittir.


  • Ödeme, sipariş onayı alındıktan sonra, toplam tutarın en az %50'si nakit olarak havale/eft/swift, kalanı mal kargoya verilmeden önce havale/eft/swift şeklinde yapılır.


  • Ödemeden kaynaklanan (havale/eft/swift) her türlü masraf müşteriye aittir.


  • Kaporası alınmayan iş imalata girmez, ödemesi yapılmayan iş teslim edilmez.


  • Müşteriye gönderilen fiyat teklifinin geçerlilik süresi 7 (yedi) gündür, bu süre sonrasında yeni teklif talep edilmelidir.


Anlayışınız ve verimli işbirliğiniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Tabi ki evet... Her etiket çeşidinde min olabilecek etiket için size yardımcı olmaktan büyük zevk duyacağız. Bizim için 1.000 adet iş ile 100.000 adet iş arasında hiçbir fark yoktur. Önemli olan müşteri memnuniyeti ve karşılıklı saygı, sevgidir. 

Tabi ki evet, numune taleplerinizde 3-5 adet numune bazlı çalışma yapılabilir. Numune süreci işin özelliğine göre 7-8 gün olarak değişkenlik gösterebilir. Numune ücreti 150 TL dir. Eğer iş onaylanırsa ödenen tutar işin genel tutarından düşülür ve sipariş işleme alınır.

Hiç problem değil, BORDO ETİKET ailesi olarak sizlere ücretsiz grafik tasarım hizmeti sunuyoruz. Talebiniz ile size etiket çalışmanızı hazırlayıp onay için sunuyoruz. Siz sadece beğenin ve gerisini bize bırakın... :)

PDF, CDR, EPS AI, PSD, TIF gibi formatlarda bize çalışmanızı gönderebilirsiniz. Aksi bir durum söz konusu olursa sizinle iletişime geçerek gerekli taleplerde bulunabiliriz.